24/7 emergency service
sewer and pipe blockages
Stmk
in case of oil alerts
Stmk · W · Nö · Bgld
Zákaznický servis
+ 420 800 112 110
Po-Čt 7:30–17:00, Pá 7:30–15:30
ZPRACOVÁNÍ & RECYKLACE

Výrobní zařízení Saubermacher

Saubermacher sleduje svou vizi „zero waste“ a důsledně se zaměřuje na materiálové a energetické využití odpadu. Disponujeme velkým počtem vysoce specializovaných a moderních zpracovatelských závodů, z nichž některé mají vlastní vyvinuté postupy. To prospívá životnímu prostředí i našim zákazníkům. Zde najdete výběr našich ukázkových zařízení:

Závod Graz

Graz (Rakousko)

Třídící jednotka Hightech

Pečlivé přípravné práce pro optimální recyklaci. Jediná automatická třídírna plastových obalů ve Štýrsku vrací více než 95 % dodaného odpadu do ekologického materiálového cyklu: skutečná recyklace ve smyslu „zero waste“.

BREMERHAVEN (NĚMECKO)

Recyklace baterií

Závod zpracovává všechny typy lithium-iontových baterií a má kapacitu 10 000 tun ročně. Díky inovativnímu procesu dosahuje naše dceřiná společnost REDUX Recycling 95% míry recyklace kovů a vyrábí vysoce kvalitní aktivní hmotu.

RETZNEI (RAKOUSKO)

Výroba alternativního paliva

Energeticky bohatý odpad se zpracovává na vysoce kvalitní alternativní palivo: milník ve využívání odpadu. Naše dceřiná společnost ThermoTeam přispívá k úspoře přibližně 120 000 tun CO2 ročně a k náhradě přibližně 79 000 tun černého uhlí.

PREMSTÄTTEN (RAKOUSKO)

Fyzikálně-biologické zařízení

Ročně se zde vyčistí přibližně 20 000 tun odpadních vod. Zpracovávají se pomocí inovativních postupů a vracejí se do přírodního koloběhu: předváděcí zařízení v Evropě.

závod Havlíčkův Brod

HAVLÍČKŮV BROD (ČESKÁ REPUBLIKA)

Recyklační zařízení pro chladničky

Provozujeme recyklační linku na zpracování vyřazených chladících zařízení, domácích i průmyslových, obsahující nebezpečné freony. V této oblasti se jako jedna z mála společností můžeme pochlubit technologií splňující nejpřísnější kritéria WEEELABEX.

KIDRIČEVO (SLOVINSKO)

Chemicko-fyzikální zařízení

Recyklační centrum v Kidričevu je vybudováno podle nejmodernější technologie a umožňuje zpracování a zušlechtění až 51 000 tun nebezpečného odpadu ročně. Na ploše přibližně 8 100 m2 se skladují, zpracovávají a částečně znovu využívají nebezpečné materiály, jako jsou kyseliny, chemické roztoky, oleje, dílenský odpad, kaly z barev a laků, ale také kontaminovaná zemina.