24/7 emergency service
sewer and pipe blockages
Stmk
in case of oil alerts
Stmk · W · Nö · Bgld
Zákaznický servis
+ 420 800 112 110
Po-Čt 7:30–17:00, Pá 7:30–15:30
ZPRACOVÁNÍ & RECYKLACE

Výrobní zařízení Saubermacher

Saubermacher sleduje svou vizi „zero waste“ a důsledně se zaměřuje na materiálové a energetické využití odpadu. Disponujeme velkým počtem vysoce specializovaných a moderních zpracovatelských závodů, z nichž některé mají vlastní vyvinuté postupy. To prospívá životnímu prostředí i našim zákazníkům. Zde najdete výběr našich ukázkových zařízení:

Závod Graz

Graz (Rakousko)

Třídící jednotka Hightech

Pečlivé přípravné práce pro optimální recyklaci. Jediná automatická třídírna plastových obalů ve Štýrsku vrací více než 95 % dodaného odpadu do ekologického materiálového cyklu: skutečná recyklace ve smyslu „zero waste“.

Více než 1 miliarda recyklovaných baterií ročně, maximální čistota díky desítkám let zkušeností a odborných znalostí našich zaměstnanců.

OFFENBACH (NĚMECKO)

Recyklace baterií

Závod zpracovává baterie pro domácnost a přenosné baterie a má kapacitu 1 miliardy baterií ročně. Námi vyvinuté patentované postupy umožňují naší dceřiné společnosti Saubermacher Recycling dosahovat až 95procentní míry recyklace.

Více informací najdete zde!

RETZNEI (RAKOUSKO)

Výroba alternativního paliva

Energeticky bohatý odpad se zpracovává na vysoce kvalitní alternativní palivo: milník ve využívání odpadu. Naše dceřiná společnost ThermoTeam přispívá k úspoře přibližně 120 000 tun CO2 ročně a k náhradě přibližně 79 000 tun černého uhlí.

PREMSTÄTTEN (RAKOUSKO)

Fyzikálně-biologické zařízení

Ročně se zde vyčistí přibližně 20 000 tun odpadních vod. Zpracovávají se pomocí inovativních postupů a vracejí se do přírodního koloběhu: předváděcí zařízení v Evropě.

závod Havlíčkův Brod

HAVLÍČKŮV BROD (ČESKÁ REPUBLIKA)

Recyklační zařízení pro chladničky

Provozujeme recyklační linku na zpracování vyřazených chladících zařízení, domácích i průmyslových, obsahující nebezpečné freony. V této oblasti se jako jedna z mála společností můžeme pochlubit technologií splňující nejpřísnější kritéria WEEELABEX.

KIDRIČEVO (SLOVINSKO)

Chemicko-fyzikální zařízení

Recyklační centrum v Kidričevu je vybudováno podle nejmodernější technologie a umožňuje zpracování a zušlechtění až 51 000 tun nebezpečného odpadu ročně. Na ploše přibližně 8 100 m2 se skladují, zpracovávají a částečně znovu využívají nebezpečné materiály, jako jsou kyseliny, chemické roztoky, oleje, dílenský odpad, kaly z barev a laků, ale také kontaminovaná zemina.

Více informací najdete zde!