+ 420 800 112 110
Po-Čt 7:30–17:00, Pá 7:30–15:30
16. října 2023

Podpora sportu nám není cizí

Stali jsme se hrdým partnerem maratonské cyklistky Mileny Kalašové na závodech M3 Montafon a Ischgl Ironbike.

Milena Kalašová je úspěšná sportovkyně, která se věnuje horské cyklistice. Její specializací jsou maratony, tzv. disciplína XCM.

Kolu se věnuje od roku 2011, kdy ji zcela pohltila horská cyklistika. Na kontě má řadu cenných vítězství a pódiových umístění na domácí i zahraniční půdě. V uplynulých letech získala tituly Mistryně, vícemistryně i druhé vícemistryně ČR v XCM. V roce 2017 dokonce titul Mistryně ČR v ultamaratonu (ultraXCM).

Na obou závodech, v nichž jsme Milenu podpořili, dosáhla výborných výsledků. Na závodě M3 Montafon dlouhém 133 km s 4 500 výškovými metry získala 2. místo v ženách elite a na závodě Ischgl Ironbike, který byl dlouhý 71 km a zahrnoval 3 200 výškových metrů pak ve stejné kategorii získala 1. místo.

Těší nás, že jsme mohli být součástí těchto úspěchů a přejeme Mileně hodně zdaru do dalších závodů!