24/7 emergency service
sewer and pipe blockages
Stmk
in case of oil alerts
Stmk · W · Nö · Bgld
Zákaznický servis
+ 420 800 112 110
Po-Čt 7:30–17:00, Pá 7:30–15:30
29. května 2024

Rumpold-P podporuje nejtvrdší hasiče Středočeského kraje

Ve čtvrtek 16. května 2024 se v Příbrami konal již X. ročník krajské soutěže HZS Středočeského kraje TFA Příbram 2024. Soutěž TFA (Toughest Firefighter Alive), známá jako "Nejtvrdší hasič přežije", přilákala mnoho odvážných hasičů, kteří se utkali v náročných disciplínách. Firma Rumpold-P s.r.o. měla tu čest být jedním ze sponzorů této významné akce.

Společnost Rumpold-P s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s profesionálními hasiči z Příbrami. Tato spolupráce, která začala již v roce 2010, se rozvíjí na několika úrovních. Rumpold-P umožňuje hasičům testovat nové hasební chemikálie při řízených požárech na své skládce. Tento praktický přístup pomáhá hasičům lépe se připravit na skutečné zásahy a zvyšuje bezpečnost a efektivitu jejich práce.
Kromě technické podpory se firma Rumpold-P s.r.o. pravidelně zapojuje i do sponzorství různých hasičských akcí. Kromě soutěže TFA Příbram, která testuje fyzickou a psychickou odolnost hasičů, podpořila v minulosti firma také například halovou soutěž ve výstupu na cvičnou věž. Tato podpora je součástí širšího závazku firmy přispívat ke zlepšení podmínek a vybavení příbramských hasičů.
Soutěž TFA Příbram 2024 opět ukázala, jak náročná a obětavá práce hasičů je. Díky podpoře firem jako je Rumpold-P s.r.o. mohou hasiči pokračovat ve svém poslání s lepším vybavením a přípravou. Firma Rumpold-P s.r.o. je hrdá na to, že může být součástí této spolupráce a přispívat k bezpečnosti a ochraně obyvatel Středočeského kraje.

X. ročník krajské soutěže HZS Středočeského kraje v disciplínách TFA