24/7 emergency service
sewer and pipe blockages
Stmk
in case of oil alerts
Stmk · W · Nö · Bgld
Zákaznický servis
+ 420 800 112 110
Po-Čt 7:30–17:00, Pá 7:30–15:30
16. dubna 2024

Rumpold přispěl na další sociální automobil

Společnost Rumpold opět s hrdostí přispěla k projektu „Sociální automobil“. Díky zakoupení reklamní plochy na vozidle jsme pomohli zajistit dopravu pro ty, kteří ji nejvíce potřebují.
Sociální automobil s reklamou Rumpold

Jsme rádi, že jsme mohli být opět součástí projektu „Sociální automobil“, který má za cíl pomáhat s obnovením vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí. Díky příspěvku naší provozovny Vodňany ve formě zakoupení reklamní plochy na vozidle jsme pomohli zajistit finanční zdroje potřebné k pořízení automobilu Dacia Jogger, který bude sloužit jako sociální auto pro Dětský domov, Mateřskou školu, Základní školu a Praktickou školu v Písku.

Naše angažovanost v projektu „Sociální automobil“ není o jednorázové podpoře, ale je součástí naší dlouhodobé sociální strategie. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k lepšímu zítřku pro ty, kteří to potřebují nejvíce. Ostatně vděčný dopis, který jsme od projektu „Sociální automobil“ obdrželi a který nás velmi potěšil, je pro nás potvrzením správnosti našeho rozhodnutí podpořit tuto skvělou věc.